سیستم جامع مالی و حسابداری سنا، نرم افزاری است جهت انجام عملیّات مالی و حسابداری مربوط به یک یا چند شرکت و فروشگاه؛ که کلّيّه‌ی اطّلاعات آن به صورت منسجم ويکپارچه ثبت مي گردند. این سيستم به صورت Client/Server پياده‌سازي شده است وبه کاربران اين امکان را مي‌دهد که به صورت همزمان اطّلاعات را وارد سيستم نموده، گزارشات را نمایش دهند، یا ازتغييرات کاربران ديگر به صورت لحظه‌ اي مطّلع شده، و داده هاي جديد را مشاهده نمايند.

ويژگي اصلي اين نرم افزار در يکپارچگي زير سيستم‌هاي آن (شامل حسابداري، انبارداري، خريد وفروش، و خزانه‌داري) است که در آن داده‌ها از سيستم‌هاي مختلف دريافت شده و سپس طبقه‌بندي و جمع‌بندي مي‌گردند. داشتن اطّلاعات بهنگام از وضعيّت انبارها، نظارت بر آن‌ها، و محاسبه‌ی قيمت تمام‌شده از اهمّيّت ويژه‌اي در بخش خرید و فروش برخوردار است، و اين مهمّ در سيستم جامع سنا به صورت کامل پشتيباني گرديده است.

بررسی اصالت کالا . ردیابی کالا از طریق تولید بارکد اختصاصی برای هر کالا

طراحی یک سایت حرفه ای به دقت، مهارت، دانش و زمان نیاز دارد و البته به نسبت سایت های آماده پر هزينه تر خواهد بود؛ اما يک سايت حرفه ای اختصاصي نمايانگر منزلت و وجهه کاري شما می باشد و تاثیر مستقیم و بسزایی در درآمدزائی شما دارد. طراحی و ساخت یک وب سایت حرفه ای فراتر از مراحل برنامه نویسی و طراحی است. در کل یک وب سایت باید مشخصات بخصوصی داشته باشد تا بتوان آنرا در دسته وب سایت های حرفه ای قرار داد. برخی از این ویژگی ها عبارتند از:

- گرافیک جذاب: طراحی گرافیک و قالب زیبای وب سایت باید بازدیدکننده را در نگاه اول بتواند جذب کند.
- کاربری ساده و روانی داشته باشد: در کل یک وب سایت حرفه ای لزوماً در دید کاربر هم نباید شلوغ و پیچیده باشد و کار با آن دشوار باشد. در این وب سایت کادر ها باید منظم و ساده باشند، منوها و مطالب و لينک ها بطور منظم  در سايت قرار گرفته باشند و شلوغي بيش از حد نداشته باشد و البته با پیغامهای مناسب، tooltip های بجا و راهنمایی های لازم باید کاربر را در جهت کار کردن با این وب سایت یاری کند.

نرم‌افزار «همیان»، یک برنامه‌ی کامل حسابداری با امکاناتی ویژه جهت مدیریت عملیّات مربوط به سهامداران، در یک سیستم جذب و گردش سرمایه‌های کوچک، و با امکان اعطای وام و ثبت اقساط و بازپرداخت آن‌ها است. زیرسیستم حسابداری این نرم‌افزار شامل امکاناتی هم‌چون تعریف حساب، ثبت اسناد دستی و اتوماتیک، خزانه‌داری با امکان دریافت و پرداخت هر گونه وجوه نقد، حواله‌های بانکی، و چک، به همراه کنترل جامع عملیّات مربوط به چک‌ها، می‌باشد. علاوه بر آن، گزارش‌های مربوط به حسابداری، و نیز محاسبه‌ی سود و زیان شرکت، بستن سال مالی، و انتقال اطّلاعات به سال مالی جدید را نیز در بر می‌گیرد.

سئو به معنی بهینه سازی وب سایت جهت قرار گرفتن در رتبه‌های بالای موتورهای جستجو می‌باشد. موتورهای جستجو که توسط افراد و شرکت‌ها برای یافتن اطلاعات مورد نظرشان استفاده می‌شود، فاکتور بسیار مهمی جهت پیدا شدن و افزایش ترافیک وب سایت، حضور در بازارهای داخلی و جهانی و کسب اعتبار در عرصه کسب و کار می باشد.

در صورتی که یک وب سایت با الگوریتم های سئو بهینه سازی نشود بازدیدکنندگان سایت معمولا به افرادی محدود می شود که آدرس سایت به آنها داده شده ، به این ترتیب شما امکان معرفی کسب و کار خود به مشتریان بالقوه را از دست خواهید داد.

سئو یک پروسه طولانی مدت و البته مستمر است؛ پس در رسیدن به رتبه‌های بالا اصلاً عجله نکنید. ضمناً پس از بدست آوردن رتبۀ بالا در موتور جستجو، فاز نگهداری سایت در آن جایگاه آغاز می شود و در صورت نگهداری نکردن از سایت، جایگاه بدست آمده به سرعت از دست خواهد رفت. انجام پروژه های SEO در هر مرحله شامل دو فاز اصلی می باشد.