شرکت «سامانه‌های نرم‌افزاری ایران (سنا)»کار خود را از سال 1379 در زمینه‌ی مشاوره و ارایه‌ی راه‌حلّ‌های نرم‌افزاری به همکاران ایرانی و غیرایرانی آغاز نموده است، و هم‌اکنون با بیش از یک دهه فعّالیّت، می‌کوشد تا با بهره‌گیری از تجربیّات به‌دست‌آمده، تازه‌ترین فنّاوری‌های روز دنیا را برای تولید نرم‌افزارهایی متناسب با نیاز فعّالان اقتصادی در بازار کشور به خدمت بگیرد.

 

enterprise soloutions

 

شرکت سنا در طول دوران فعّالیّت خود، این افتخار را داشته که در زمینه‌ی تولید و پیاده‌سازی انواع نرم‌افزارهای مورد نیاز صاحبان مشاغل، و طرّاحی و بهینه‌سازی سایت‌های مشتریان خود، خدمات نوینی را ارایه نماید، و هم‌چنین، با استفاده از دانش و تجربه‌ی آموزشی لازم، برنامه‌نویسان و کارشناسان متعهّدی را تربیت کرده و به عرصه‌های بین‌المللی تولید نرم‌افزار معرّفی نماید.

 

Our Team

 تا به امروز، شرکت سنا موفّق شده است بسته‌های نرم‌افزاری متنوّعی را روانه‌ی بازار کند، که از آن جمله می‌توان «سیستم جامع مالی و حسابداری سنا»، «سیستم مدیریت بارکد و رهگیری محصولات»، و «سیستم مدیریت صندوق‌های پس‌انداز و وام (همیان)» را نام برد. هم‌چنین، شرکت سنا قادر استتا در زمینه‌ی سایت‌های اینترنتی،خدمات «طرّاحی و پیاده‌سازی وب‌سایت» و «سئو یا بهینه‌سازی وب‌سایت» را ارایه نماید.

 

شرکت سنا، در کنار فعّالیّت‌های اصلی خود، هم‌چنین می‌کوشد تا در زمینه‌ی فنّاوری‌های نوینی مانند تولید اپلیکیشن‌های اندرویدی، تولید نرم‌افزارهای سفارشی، و نیز همکاری با مؤسّسات آموزشی جهت آشنایی جوانان علاقه‌مند با دنیای انفورماتیک، رسالت خویش را ایفا نماید.

 

در حال حاضر، همه‌ی بخش‌های شرکت «سامانه‌های نرم‌افزاری ایران (سنا)»، از جمله مدیران و اعضای تیم‌های پیاده¬سازی و پشتیبانی، خود را متعهّد می‌دانند که کیفیّت عملکرد، و سرعت و دقّت خود در انجام پروژه‌ها، و هم‌چنین پاسخگویی به مشتریان را در سرلوحه‌ی کار خود قرار داده، و علاوه بر همگامی با فنّاوری‌های روز دنیا و هم‌سویی با نیازهای بازار، همواره در جلب رضایت مشتریان بکوشند.